✨ Relacja z superwizji ✨
Za nami wartościowe spotkanie superwizyjne, które odbyło się pod czujnym i wspierającym okiem superwizor Zofii Śmigielskiej. Superwizja miała miejsce w Zespole Klubów Dziecięcych w Lubszy, placówce kierowanej przez Ewelinę Kowalską.
Był to czas zatrzymania, refleksji i przyjrzenia się codziennej praktyce pracy z dziećmi oraz współpracy w zespole. W bezpiecznej, otwartej atmosferze uczestnicy mieli możliwość poszukiwania nowych perspektyw i rozwiązań.
Superwizja po raz kolejny pokazała, jak ważny jest rozwój oraz wzmacnianie poczucia sensu wykonywanej pracy. Dzięki profesjonalnemu prowadzeniu Zofii Śmigielskiej spotkanie stało się inspirującą przestrzenią do wymiany myśli i wzajemnego uczenia się.
Dziękujemy za zaangażowanie, otwartość i gotowość do rozwoju 💛
Takie spotkania realnie wzmacniają jakość pracy całego zespołu i przekładają się na jeszcze lepsze wsparcie najmłodszych.
Zadanie realizowane w ramach projektu „Akademia Wsparcia – krajowy system wspierania rozwoju opieki wczesnodziecięcej w Polsce – 2024-2026” współfinansowanego ze środków budżetu państwa.